Kontakt telefon:
Zlatni apartman Borovi Divčibare se nalazi na oko 450 metara udaljenosti od starog centra. Ovo je najbolja lokacija na celim Divčibarama!
Apartman se nalazi u novom centru, u zgradi Borovi 1 gde je Maxi prodavnica, a pored je restoran Central D.
U blizini su hotel “Crni Vrh”, restoran “Sanjar”, kao i benzinska pumpa, ambulanta, pošta, i “Jutro” prodavnica.
Apartman se nalazi u potpuno novom stambenom objektu, koji nosi naziv “Borovi 1”.
Površina apartmana je 32 m2, a može da ugosti maksimalno 4 odrasle osobe ili porodicu sa 3 dece.
Apartman ima francuski ležaj 200×160 i trosed koji se razvlači, pa na njemu komfornoo može da spava još 2 odrasle osobe.
Zlatni apartman ima moderno kupatilo sa tuš kabinom, predivnu terasu sa pogledom na šumu i ski stazu.
Gosti sa terase smeštaja mogu da uživaju u predivnoj prirodi i borovim šumama, koje može da pruži samo Divčibare.
Kuhinja apartmana je opremljena, poseduje kompletan pribor za jelo i spremanje hrane, pa je Zlatni apartman pogodan i za duži boravak na Divčibarama.
Gostima apartmana je na raspolaganju brzi optički wi-fi internet, kablovska TV, smart televizor, posteljina, peškiri, toaletni pribor, pegla, fen, papuče i drugo.
Grejanje apartmana je podno centralno na struju i odlična je izolacija.
Gostima je dostupan potpuno besplatan parking ispred i iza objekta Borovi 1 kao i Borovi 2.
Apartman možete rezervisati na broj: 063/290-180 ili putem maila: kontakt@smestajdivcibare.com
Cene najma apartmana je oko 40-45 evra na dan van zimske sezone i oko 60 evra u zimskoj sezoni. Praznicima je skuplje.
Tačna cena zavisi od broja gostiju, dužine boravka i perioda godine pa se javite na kontakt telefon za tačnu cenu i raspoloživost.